loader

Prevádzková doba MŠ : 06:00 – 17:00

Adresa : Mládežnícka 2, 040 15 Košice-Šaca

Vážení rodičia a milé deti,

aj v našej materskej škole v školskeom roku 2022/2023 oficiálne ukončíme vyučovanie posledný júnový týždeň, po ktorom nabehneme na prázdninový režim. Bol to opäť rok bohatý na zmeny, náročný, ale aj úspešný. Všetkým Vám ďakujem za vykonanú prácu, spoluprácu, pochopenie a ústretovosť.

Blíži sa čas prázdnin a dovoleniek – vytúžený čas oddychu od povinností. Prajem Vám krásne slnečné leto, ktoré prinesie Vám i Vašim deťom veľa krásnych zážitkov, pokoja a žiadne starosti. Načerpajte veľa energie a dostatok sily do ďalšej práce.

Budúcim prváčikom želám len samé úspechy, optimizmus i odvahu pri plnení školských povinností, a abyz nich boli usilovní a šikovní žiaci, nech na svoju škôlku nezabudnú. A Vám rodičom nekončiacu trpezlivosť a pochopenie. 

Ešte raz Vám ďakujem a prajem pekné leto. 

Mgr. Lenka Nogová – riaditeľka materskej školy

back-to-top