loader

Prevádzková doba MŠ : 06:00 – 17:00

Adresa : Mládežnícka 2, 040 15 Košice-Šaca

20.11.2023 sa v našej Materskej škole uskutočnilo bábkové divadlo “Danka a Janka”

1. Trieda: Deti si pripravili program v ktorom zaspievali , zarecitovali zatancovali a tým poďakovali svojim starým rodičom. 2. Trieda: Milá babka,milý dedko znamenáte pre nás všetko…. Tak sme pozvali naších starkých a spoločne strávili pekné popoludnie

6.11.2023 mali trieda 1 a 2 ( prípravkári) preventívný projekt “ zdravý úsmev” zameraný na správne čistenie zubov a ďasien.

3.11.2023 sa brány našej materskej školy otvorili a tak sa mohli rodičia, starí rodičia a blízki zúčastniť na výchovno-vzdelávacej aktivite zameranej na enviromentálnú výchovu – výrabanie z prírodnín. Každá trieda si tak vytvorila krásnu výstavu svojích výtvorov.

Pred jesennými prázdninami prišli deti do našej materskej školy preoblečené za ježibabky, čarodejnice, tekvice, či pavúčice a začalo sa halloweenké šantenie. Deti sa vytancovali, „🎃vybláznili🎃“. Bolo to veselé dopoludnie. Deti boli veľmi milé.

Ranná rozcvička s pani učiteľkou Zuzkou rozhýbala celú našu materskú školu.

Zvládli sme turistickú prechádzku, poznávali historické pamiatky našej obce, vytvorili umenie v prírode – landart, a zasúťažili sme si. Prežili sme krásny deň

Padajú,padajú zrelé gaštany…, turistická vychádzka spojená s poznávanim histórie obce – mlyn, kaštieĺ, park…

back-to-top